

Dam tot Damloop
Inspanning voor ontspanning
Actie voor rolstoelfiets
Medewerkers van Congrescentrum.com (De Werelt in Lunteren en Dennenheul in Ermelo) hebben 19 september jl. de Dam tot Damloop in Amsterdam gelopen. Via een sponsoractie is er geld ingezameld voor aanschaf van een rolstoelfiets voor het vakantiebureau.nl. De actie was in sportief en financieel opzicht een groot succes.
Een cheque van € 3.595,76 werd op 26 oktober jl. door Bert Herikhuisen (commercieel manager Congrescentrum.com) overhandigd aan Mijndert Blanken (manager hetvakantiebureau.nl).
Er zal voor aanvang van het vakantieseizoen 2011 een rolstoelfiets aangeschaft worden. De fiets wordt gebruikt tijdens de vakantieweken voor ouderen die niet zelfstandig op vakantie kunnen gaan. Deze vakanties worden al meer dan 40 jaar in onder andere De Werelt en Dennenheul georganiseerd door hetvakantiebureau.nl.
